مقابله با کلسترول خون با دمنوش نیوشا

مقابله با کلسترول خون با دمنوش نیوشا

برخی دمنوش های نیوشا می توانند به شما در کاهش کلسترول خون تان کمک کنند و مانع ازدیاد آن در خونتان شوند افرادی که بیماری قلبی دارند یا از مشکلات مربوط به فشار خون رنج می برند بهتر است از  دمنوش نیوشا کمک بگیرند رژیم‌های غذایی نامناسب و سبک تغذیه ای غلط تاثیر زیادی در افزایش کلسترول و چربی خود دارد پیشنهاد ما استفاده از دمنوش نیوشا و راه و روش های طبیعی برای برطرف کردن این عارضه است.

دمنوش‌هایی مانند حس خوب زندگی نیوشا، چای سبز و سیب ترش نیوشا همراه با یک عدد لیمو عمانی, دمنوش زنجبیل نیوشا, دمنوش چای ترش نیوشا و چای سبز و گزنه و برگ زیتون نیوشا می‌توانند در کاهش و کنترل کلسترول خون نقش زیادی داشته باشد.

کلسترول خون، دمنوش نیوشا

برخی از دمنوش‌های گیاهی نیوشا نقش موثری در کاهش و کنترل چربی خون بالا دارند .کلسترول یا به زبان عامه چربی خون بالا در حقیقت از رژیم‌های غذایی نامناسب ایجاد می‌شود. امروزه به دلیل مشغله کاری، بسیاری از افراد جامعه به مصرف غذاهای فوری مثل فست فودها روی آورده و از طرفی دچار کم تحرکی شده‌اند که عوامل اصلی بروز چاقی و افزایش کلسترول در سطح جامعه است. بهترین روش برای کاهش چربی خون در افراد تغییر رژیم غذایی و گنجاندن حرکات ورزشی در برنامه روزانه افراد است.

استفاده از محصولات ارگانیک، میوه و سبزیجات تازه مانند کاهو، اسفناج و کدو، ماهی و غذاهای دریایی راهکارهایی ساده برای کاهش کلسترول خون هستند. پرهیز از غذاهای آماده و کنسروی، کاهش مصرف برنج و گوشت قرمز حاوی چربی می‌تواند نقش موثری در بهبود این بیماری داشته باشد. سیر خواص شگفت‌انگیزی دارد و در طب سنتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، همچنین مبتلایان به چربی خون نباید از مصرف دمنوش هایی مانند چای سبز و نعناع فلفلی نیوشا، دمنوش ریزمیوه های قرمز نیوشا و چای سبز لیمویی نیوشا غافل شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *